tel 02122921756     mail info@toptanadaptor.com
twitter facebook header_sosyal1 rss
l Kurumsal
HAKKIMIZDA

Firmamız 15 yılı aşkın bir süredir endüstriyel alanlarda hizmet vermiş olmanın getirdiği bilgi birikimi ve teknik revizyon sonucu olarak giderek gelişmekte olan ve bu yenilikleri takip ederek en verimli ve optimum ürünlerin imalatçılara ve proje geliştiren firmalara sunulmasını sağlamaktadır.

 

 

Enerji verlimliliği sağlayan yüksek teknolojik ürünlerden oluşan Power Supply ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışı satış planlamasını yapmaktadır. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile yılların tecrübesi ve deneyimini ürünlere yansıtarak pazarın beğenisini ve memnuniyetini kazanmıştır.

 

 

Her geçen gün gelişmekte olan teknolojiye paralel olarak ürün konfigirasyonlarının sağlanabilmesinin ancak araştırma ve geliştirmeye verilecek devamlı ve aktif önem ile mümkün olduğu bilincine sahip firmamız, teknoloji partnerleri ile araştırma ve geliştirme faaliyetlerini geliştirmektedir.

 

 

Bu faaliyetler sayesinde en güncel teknolojik gelişmeleri ileri kalite anlaşıyla ürün gamına yansıtarak piyasadaki çeşitliliği arttırmaktadır. Ürünlerin sahip olduğu marka ve kalite sertifikalarıile profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

 

Toptan Adaptör bir Onur Elektronik markasıdır.

 

MİSYONUMUZ

 

Golf Federasyonu yetkilileri, Boğaziçi Köprüsü bu nedenle yarın saat 14:00 - 14:28 arası trafiğe kapatılacağını bildirdi. Ancak İstanbul Emniyeti yaptığı açıklamada İstanbullulara daha da acı bir haber verdi. Yarın köprü 5 saat kapalı olacak.

Yarın dünyanın gözü Türkiye'de olacak. Türkiye'de bir ilki gerçekleştiricek olan Türkiye Golf Federasyonu, dünyanın en önemli spor organizasyonlarından birisi olan European Tour'un bir ayağına ülkemize kazandırmayı başarmıştı.

European Tour turnuva takviminde yer alan, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla 7-10 Kasım 2013 tarihlerinde Antalya'nın Belek Beldesi'nde gerçekleştirilecek olan Turkish Airlines Open, sezon sonu turnuvalarının arasında yerini alacak ve yılın en büyük uluslararası golf organizasyonlarından biri olacak.

 

Açık İş İlanları